Tym razem mała reklama – jeśli chcesz wymienić swoją recenzję za fotoksiążkę lub obraz przeczytaj uważnie ten wpis :)

Polski oddział Saal Digital (www.saal-digital.pl), międzynarodowego producenta fotoproduktów wszedł na rynek z akcją typu “produkt za recenzję”. Zgłaszając się do udziału w promocji i wybierając jeden spośród interesujących nas produktów (fotoksiążka, fotozeszyt, fotoobraz) otrzymujemy kupon na zrealizowanie własnego zamówienia.

Z myślą o zebraniu najbliższych mi zdjęć z poprzednich wojaży wybieram fotoksiążkę. W tym przypadku otrzymuję kupon na 150zł – całkiem pokaźna sumka. Dzięki temu składam 48-stronnicowy album z panoramkami i idealnie mieszczę się w budżecie (do całości dopłaciłam tylko za koszt wysyłki).

Sam wybór typu produktu to dopiero początek – tworząc fotoksiążkę mam do wyboru 10 formatów (poziome, pionowe i kwadratowe), przeróżny układ zdjęć, typ okładki (zwykła lub “puszysta”), rodzaj stron (błyszczące lub matowe) i nawet możliwość zapakowania książki jako prezent.

Tworzenie albumu odbywa się przez wygodną aplikację desktopową, która pozwala na proste stworzenie książki wg. gotowych szablonów (są również wzory tematyczne) lub szczegółową personalizację dokładnie wg. naszych upodobań. Lawiruję trochę pomiędzy obiema opcjami i po 2h pracy (najwięcej czasu zajęło mi dopasowanie zdjęcia na okładkę, które i tak nieco krzywo umieściłam) mam gotowy projekt, który wystarczy wysłać na serwer producenta.

Kilka dni później dostaję do ręki swoje dzieło – zgrabną książeczkę wielkości A5. Jakość przygotowania robi wrażenie – okładka sprawia wrażenie “ogumowanej”, dzięki czemu przyjemnie leży w rękach i nie ślizga się. Dopasowanie wkładki do oprawy bez zarzutu – idealnie przycięte i doklejone. Poszczególne strony przyklejone są do siebie, więc nie spodziewam się efektu wypadania kartek w miarę upływu czasu.

Najlepiej jednak prezentuje się zagięcie kart na panoramach – dzięki ciągłemu drukowi nie ma efektu “białej kreski” na środku zdjęcia. Obrazy są wyraźne i mają soczyste kolory, a całość prezentuje się nadzwyczaj dobrze.

Bierzcie i korzystajcie póki promocja trwa, bo warto – może warto stworzyć coś fajnego na nadchodzące Święta :)

 

Poniżej pełna galeria zdjęć, które umieściłam w swoim albumie.